HaYaTıN TaDıNı ÇıKaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HaYaTıN TaDıNı ÇıKaR

U|@$ & M3RT YöNeTiCiLeR

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ünlülerin Saçma Sözleri

2 posters
YazarMesaj
giTar-_-foReVer
Site Sahibi
Site Sahibi
giTar-_-foReVer

Ünlülerin Saçma Sözleri Empty
MesajKonu: Ünlülerin Saçma Sözleri   Ünlülerin Saçma Sözleri Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2007 6:43 pm

Esra Ceyhan- yeni albümünüz çok güzel olmuş. ben de evde, arabada her yerde dinliyorum. albümünüz
tam olarak ne zaman çıktı?
konuk sanatçı*-bir hafta sonra çıkacak.

Tuba Altıntop - Türkiye Büyük Millet meclisinin açılış tarihi mi elbette biliyorum savaş abi tabi ki 29 ekim 1923!!

Bugün 10 kasım ******'ün 64. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz. Elıfnağme

Magazinci:ytl nedir gizem hanım..
Gizem Özdilli:hımmmmm, yanmayan türk lirası

Esra Balamir: dalağımı aldırdım ama çok da işlevsel bir organ olmadığı için üzülmedim.

Şenay Akay: beni kötü aletlerine emel etmek istiyorlar.

İbrahim Tatlıses: beni yerden yere vurdular ama ben lastik top gibiyim.

Kibariye: araplara bayılıyorum, en çok da tine turner var ya ona hayranım...

İzzet Yıldızhan:fransızlar amma kültürlü,ufacık çocukları bile fransızca konuşuyor.

Lerzan Mutlu: (dart üstüne yapıştırdığı okan bayülgen resmini kastederek) okan'ı dudağından vurana kendimi vereceğim.

Yasemin Bozkurt:(anne ve babasına kavuşturduğu gözü yaşlı insana) artık yanında bir annen bir de baban var,güle güle kullan.

"en büyük insanlar ailelerdir" -Ahu Tuğba

Kendini, müzik ve spora ve toplumun kurumlarına, vakıflarına adamış bir sanatçı modeliyim ben " - Yılmaz Morgül

Sana olan aşkım kıyamete kadar sürer. sadece bu dünyadaki kıyamete değil öbür dünyadaki kıyamete kadar.( ünlü düşünürlerimizden nihat doğan üstadımızın seda sayan 'a aşkını anlatırken kullandığı akıllara zarar cümle. hatta destan ya ne cümlesi..)

"topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki" - serdar ortaç
sniper_60
Moderatör
Moderatör
sniper_60

Ünlülerin Saçma Sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Ünlülerin Saçma Sözleri   Ünlülerin Saçma Sözleri Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 1:29 pm

paylaşım için saol

Ünlülerin Saçma Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-