HaYaTıN TaDıNı ÇıKaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HaYaTıN TaDıNı ÇıKaR

U|@$ & M3RT YöNeTiCiLeR

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Messenger Discovery

4 posters
YazarMesaj
FraN
Isınmış Üye
Isınmış Üye
FraN

Messenger Discovery Empty
MesajKonu: Messenger Discovery   Messenger Discovery Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 1:31 am

1. Programı Kurun
2. Sonra Konusma Ekranında !imitate Yazdıkdan Sonra Bir Boşluk Bırakın ve Yazacagınız Cümleyi yada Kelimeyi Yazıp Enter Diyin.

Ornek: !imitate mesajinizi yazin.

http://live.msgdiscovery.com/index.php?page=download

hayalgücünüzü kullanıp istediğinize istediniz şeyi yazdırabilirisniz sonra da size o kişi ya valla ben yazmadım neden bana inanmıyosun bak iki gözüm önüme aksın gibi şeyler sölüyorlar güzel bir program rendeer
SeRsErİ KıSs..
Isınmış Üye
Isınmış Üye
SeRsErİ KıSs..

MesajKonu: Geri: Messenger Discovery   Messenger Discovery Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 1:32 pm

arkiler skn yapmaınn wala karşı taraftaki insan deliee dönüoo kndmden biliom Very Happy SAKINN Very Happy
sniper_60
Moderatör
Moderatör
sniper_60

MesajKonu: Geri: Messenger Discovery   Messenger Discovery Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 11:48 pm

biliorum bu programı saol
giTar-_-foReVer
Site Sahibi
Site Sahibi
giTar-_-foReVer

MesajKonu: Geri: Messenger Discovery   Messenger Discovery Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 11:51 pm

karşıdaki biras cahilse Very Happy delirir ve msnim hacklendi die yeni msn açar Very Happy

Messenger Discovery
1 sayfadaki 1 sayfası