HaYaTıN TaDıNı ÇıKaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HaYaTıN TaDıNı ÇıKaR

U|@$ & M3RT YöNeTiCiLeR

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D

5 posters
YazarMesaj
ihsan
Moderatör
Moderatör
ihsan

arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D Empty
MesajKonu: arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D   arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 3:34 pm

evet arkadaşlar eğer aranızda silkroad online ile ilgilenenler varsa bu bölümde benden istediği bütün bilgileri alabilir1 herkese şimdiden kolay gelsin Very Happy
JeLiBoN
Moderatör
Moderatör
JeLiBoN

MesajKonu: Geri: arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D   arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 3:21 pm

ihsan honor rank ne demek madem buranın modu sensin
http://jelibonkankim.crazyfruits.net
ßæßæ!M
Site Yapıcısı
Site Yapıcısı
ßæßæ!M

MesajKonu: Geri: arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D   arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 9:53 pm

Very Happy türkçede hepsine birden saçmalık ve boş iş deniyor.Nerdeyse hepimiz aynı yaştayız ben 3 sene oynadım elime geçen kocamannn bir 0 oldu.Yol yakınken kendınızı geliştire bilecek uğraslara verin kendinizi.Biliyorum çharlarınıza bir bebekmıs gibi özenle bakıyorsunuz.Ama oyunu bırakınca geri bakıp peh be ne safmısım diyorsunuz.Neyse kolay geLsin..
dragon
Yeni Üye
Yeni Üye
dragon

MesajKonu: Geri: arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D   arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 1:23 pm

saol asda silkroad ı bırakmak gelmiyo içimizden başkalarıninki gelebilir:D
ßæßæ!M
Site Yapıcısı
Site Yapıcısı
ßæßæ!M

MesajKonu: Geri: arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D   arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 1:48 pm

Smile biliyorum kolay deil ama saçmalık kanıtlanmıs
#TRaNe#
Moderatör
Moderatör
#TRaNe#

MesajKonu: Geri: arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D   arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 12:30 pm

Walla doğru dio hiç olmasa daha ii ama başladın mı bırakamıon bağımlılık yapıo
ßæßæ!M
Site Yapıcısı
Site Yapıcısı
ßæßæ!M

MesajKonu: Geri: arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D   arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 9:33 pm

Ben size bırakmanız için yardımcı olabilirim.Kısaca şuraya bir kaç yol yazıcam deneyin mutlaka.
Silkroad online oynuorsunuz ve ciddi deyısımler yaşıyorsunuz.mesela arkadaslarınıza olan davranıslar,daha sonra konusmalarınız,kilonuz fiziksel yapınız vs vs...Bunların olmaması için bir kaç yol var...
1.)Silkroad online oynayan arkadaşlarınızdan bir muddet bile olsa ayrı kalmanız
2.) başka uğraslar bulmanız..(online oyunlar dışında)
3.)Silkroad online ile ilgili takıldığınız siteleri engellemenız..
4.)sizinLe ilgilenecek bir kız arkadası bulmak(kızsanız bir erkek arkadas bulun Very Happy)
5.)size anlatılan "silkroad karakteri kastım sattım bir suru para yaptım" gibi saçmalıklara bir kez daha bakıp doğru yada yalan olduna bi bakın(saçma oldunu anlıyacaksınız)
Şimdilik bunlarla idare edin silkroada olan sevginiz artacaktır daha sonra buldum yontemleride eklıcem..

arkadaşlar silroad_online bölümünde ben yardımcınızm :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-